Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Trump'tan damada yeni görev!

ABD Başkanı Donald Trump, üst düzey danışmanlarından biri olarak görevlendirdiği damadı Jared Kushner’e yeni bir görev vermeye hazırlanıyor. Trump’ın, iş dünyasındaki yeni fikirlere hükümet desteği için Beyaz Saray’da yeni bir ofis kuracağı ve bu ofisin başına da damadı Jared Kushner’i getireceği iddia edildi.

TRUMP’IN YENİLİK OFİSİ

The Washington Post’un haberine göre, ismini vermek istemeyen üst düzey bir yetkili Donald Trump’ın önümüzdeki günlerde ‘yenilik ofisinin’ kuruluşunu açıklayacağını söyledi.

Trump yönetiminin açılacak yeni ofis için çalışmalarını başkanlığının ilk gününden itibaren sürdürdüğü belirtilirken, konuyla ilgili olarak birçok sektörden önemli iş adamlarıyla çalışma yürütüldüğü bildirildi.

TRUMP’IN İSRAİL POLİTİKALARI

Kushner’in ismi daha önce Trump’ın İsrail ile ilişkiler konusundaki yardımcısı olacağı yönündeki iddialarla da anılmıştı. Kushner’in Beyaz Saray’da görevlendirilmesinin etik olmadığı yönündeki tartışmalara rağmen Donald Trump, kızı Ivanka’ya da Beyaz Saray’da bir çalışma ofisi vermiş ancak Ivanka Trump’ın resmi bir görevi veya maaşı olmayacağı açıklanmıştı.

Bir önceki yazımız olan Fransa’da Türk vatandaşları oy kullanmaya başladı başlıklı makalemizde Fransa, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi