Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

EMŞAV’dan şehitler için 159. mevlit

mevlit okutuldu.

İlkadım Belediyesi Acem Tekkesinde okutulan mevlide İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Çınkıl, EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Samsun Şube Başkanı Sadık Aydın, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz, eski milli güreşçi Mehmet Donbay, gaziler ve şehit aileleri katıldı.

EMŞAV bu ay ki mevlidi şehit polis memurları; Avni Şener, Halis Karaoğlu, Mehmet Muştalı, Nurettin Cinsoy ve tüm şehitler için okuttu. Katkılarından ötürü İlkadım Belediyesine teşekkür eden EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, 160. mevlidi Elazığ’da şehit polis memuru Fethi Sekin’in mezarını ziyaret ederek okutmayı düşündüklerini söyledi.

Şehit polis memuru Samet Keleş’in ağabeyi Hasan Keleş ve emekli imam hatip Nazım Candan’ın okuduğu duaların ardından İlkadım Belediyesi tarafından yemek ikramı yapıldı.

Bir önceki yazımız olan Şehir plancı adayları Samsun TSO’da başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi