Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Amasya Üniversitesi Senatosu OMÜ’de

Dr. Sait Bilgiç, OMÜ Rektörlüğü Senato Salonunda Amasya Üniversitesi Senatosunu ağırladı.

18 kişilik Senato kadrosu ile Samsun’a gelen Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

Amasya Üniversitesi güzel işlere imza attı

OMÜ Senato Salonunda misafirlerini ağırlayan Rektör Bilgiç, “Hocalarımıza nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Biz üniversite olarak Amasya Üniversitesini ve Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’ı sonuna kadar destekliyoruz. Kendileri dört yıllık görevi süresince de güzel işlere imza attı. Amasya Üniversitesi güvenilir insanların elinde yoluna devam ediyor” dedi.

Amasya Üniversitesi Tıp Fakültesinin bu sene ilk defa öğrenci alımı yapacağını da hatırlatan Rektör Sait Bilgiç, öğrenim görecek öğrencilere başarılar diledi.

OMÜ mezunu olmaktan gurur duyduğum bir üniversite

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ise, “OMÜ, mezunu olmaktan gurur duyduğum bir üniversite. Hocamıza bizi kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum. Bizler birçok konuda OMÜ’den yardım ve bilgi alıyoruz. Sayın Rektörümüz de bize sınırsız destek veriyor. Çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orbay’a Amasya’nın simgesi olan elma tablosu hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Bonzai sattığı iddia edilen genç yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir