Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yeni Emniyet Müdürlüğü binası Nisan ayında bitiyor

İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, yapımı devam eden yeni İl Emniyet Müdürlüğü binasının Nisan ayında hizmete gireceğini söyledi.
Atakum ilçesinin Adnan Menderes Bulvarı’nda yapımı devam eden yeni İl Emniyet Müdürlüğündeki çalışmaların son aşamaya geldiğini belirten Emniyet Müdürü Yavuz, “Yapımı halen devam etmekte olan yeni hizmet binamızın inşaatı 18 bin 702 metrekare yüzölçümü arsa üzerine, 6 bin 570 metrekare taban alana sahiptir. Bodrum, zemin ve 5 kat olmak üzere toplamda 7 katlı ve 34 bin 590 metrekare inşaat alanına sahip olacak şekilde inşa edilmektedir” dedi.
Yeni bina hakkında bilgi veren Yavuz, “Binamızın içerisinde kondisyon merkezi, eğitim ve konferans salonları, yemekhane ve arşivler bulunmaktadır. 2017 yılı Nisan ayında teslim edilecek olan inşaatta son aşamaya gelinmiş olup, binanın müteahhit firmadan teslim alınmasının ardından gerekli tefrişat işlemlerinin tamamlanmasına müteakip hizmete girecektir” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan İkinci silahlı saldırıda yaralandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi