Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İlkadım’da gönül sohbetleri

Teravih namazı öncesinde gerçekleştirilen sohbet programı için camiyi hıncahınç dolduran cemaate gösterdikleri ilgi için teşekkür eden Başkan Tok, “Ramazan ayı boyunca her yıl olduğu gibi bu yılda birçok etkinlik ile beraber oluyoruz. Gönül Sohbetleri etkinliğimiz kapsamında ilçemizde misafir ettiğimiz Metin Balkanlıoğlu hocamızla sizleri buluşturmaktan mutluluk duyuyorum. Allah bu mübarek ayda tıpkı burada olduğu gibi birliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Gönül Sohbetleri programları çerçevesinde İlkadım Belediyesinin dün akşamki konuğu Metin Balkanlıoğlu oldu. İlkadım Yeni Doğan Camisi’nde cemaat ile bir araya gelerek Ramazan ayının önemini ve insanların Ramazan’da neler yapması gerektiği konularında bilgi veren Metin Balkanlıoğlu, “Ramazan ayı bolluk ve bereketin en bol ayıdır. Hayırların en büyük ayıdır. İnsanlar bu kadar güzel kutsal ayda kazanacakları sevap katlanarak yükselir. Sadece oruç tutarak değil, diğer insanlara davranışları, konuşmaları ve hareketleriyle Ramazan ayı geçirmelidir. Hayır sofraları kurarak hem dua alabilir hem dua edebilirler. Böylesi güzel bir ayda insanlar rahmeti ve bereketin ortağı olsun dedi.

Bir önceki yazımız olan Çocuk baktığı evden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi