Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Yılmaz, Vali Balkanoğlu’nu ağırladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ağırladı. Vali Balkanlıoğlu’nu kapıda karşılayan Başkan Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sayın Valimizin ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Ordu’da yaptığı çalışmaları daima yakından takip ediyoruz. Bugün kendisini belediyemizde ağırlamaktan büyük onur duydum dedi.

“Samsun Çorumluların cazibe merkezi haline geldi”

Samsun’daki değişime her geldiğinde çok şaşırdığını dile getiren Vali Balkanlıoğlu ise, “Samsun’a her geldiğimde çok şaşırıyorum. Güzelliği ve değişimi beni sürekli cezbediyor. Samsun’a her geldiğimde gıpta ile bakıyorum. Özellikle Atakum bölgesi yaz aylarında çok hareketli. Her geldiğimde farklı bir güzellikle karşılaşıyorum. Ben aslen Çorumluyum. Şunu açık bir şekilde söyleyebilirim ki, Samsun Çorumluların cazibe merkezi haline geldi. Tabii bu kadar değişim ve güzelliğin mimarı da sizsiniz Başkanım. Kente yaptığınız çalışmalardan dolayı ben sizlere teşekkür ediyorum diye konuştu.

Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Down sendromlulara müjde başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi